Movies
Ratings
85
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0