Titles you rated
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0