Titles you rated
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Draft DayRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
Lars and the Real GirlRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.0
Made of HonorRated ★ 1.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 2.5