Movies
Ratings
145 The MummyRated ★ 4.0 The MummyRated ★ 4.0
 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
 Captain America: Civil WarRated ★ 5.0 Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
 King KongRated ★ 4.0 King KongRated ★ 4.0
 Spider-Man 2Rated ★ 4.0 Spider-Man 2Rated ★ 4.0
 HauntersRated ★ 3.0 HauntersRated ★ 3.0
 300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5 300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
 The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5 The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
 TraffickersRated ★ 4.0 TraffickersRated ★ 4.0
 The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5 The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
 Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0 Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
 MadagascarRated ★ 3.5 MadagascarRated ★ 3.5
 War of the WorldsRated ★ 3.5 War of the WorldsRated ★ 3.5
 The Front LineRated ★ 4.0 The Front LineRated ★ 4.0
 Shrek 2Rated ★ 4.0 Shrek 2Rated ★ 4.0
 Ghost HouseRated ★ 4.0 Ghost HouseRated ★ 4.0
 Spirited AwayRated ★ 5.0 Spirited AwayRated ★ 5.0
 Iron Man 3Rated ★ 4.5 Iron Man 3Rated ★ 4.5