Movies
Ratings
90
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5