Titles you rated
The ClassicRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0