Movies
Ratings
201
V for VendettaRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 3.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
AquamarineRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5