Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Big DaddyRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Jackie BrownRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0