Titles you rated
HarbinRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
It’s Okay!Rated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
20 Days in MariupolRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 2.0
Project SilenceRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Weird: The Al Yankovic StoryRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
MalenaRated ★ 3.5