Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5
House of Flying DaggersRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.5
2046Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0