Titles you rated
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
BeowulfRated ★ 3.5
DaredevilRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 3.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.5
FeastRated ★ 4.0
PiperRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0