Movies
Ratings
364
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
A Monster CallsRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Dark ShadowsRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0