Titles you rated
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
R-PointRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0