Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0