Movies
Ratings
50
Final DestinationRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0