Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
SingRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
DelicacyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0