Titles you rated
Blade IIRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 1.5
Meet the In-LawsRated ★ 1.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
TakenRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
DreddRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0