Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 1.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0