Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 1.5
Home Alone 3Rated ★ 1.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 2.5