Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0