Titles you rated
I OriginsRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0