Titles you rated
FrozenRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.0
Blood RainRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 5.0