Movies
Ratings
42
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0