Movies
Ratings
669
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
The NunRated ★ 1.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.0
Inside meRated ★ 0.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 1.5
Ocean's EightRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 1.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 1.0
DuneRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 1.5
The ShamelessRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 1.5
The ThroneRated ★ 2.5