Titles you rated
Lights OutRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Door LockRated ★ 3.0
Long Live the KingRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
RampageRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 4.5
BIGBANG MADERated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
GoosebumpsRated ★ 4.0