Movies
Ratings
73
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0