Titles you rated
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 3.0