Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Deepwater HorizonRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5