Movies
Ratings
859
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
IbelinRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 2.5
Cars 3Rated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.0
The MenuRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 2.5
CarsRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5