Titles you rated
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 4.0
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5