Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 4.0
The TableRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 1.0
The NotebookRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0