Movies
Ratings
50
The IntouchablesRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0