Movies
Ratings
30
The NotebookRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Stranger Than FictionRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
FelonRated ★ 4.0