Movies
Ratings
67
MatildaRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
RentRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5