Titles you rated
The Green KnightRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 5.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 5.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5- Oink OinkRated ★ 1.0
- Love at the CrossroadsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0