Movies
Ratings
31
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
FlightRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
FelonRated ★ 4.0