Movies
Ratings
55
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
AlwaysRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0