Titles you rated
SecretRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Mission to MarsRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 5.0