Movies
Ratings
443
Les MisérablesRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
BrightRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 4.0