Titles you rated
Groundhog DayRated ★ 3.0
Playing for KeepsRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
In Good CompanyRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0