Titles you rated
SearchingRated ★ 4.0
Two LoversRated ★ 3.0
SweatRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
Over the BorderRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 1.0
Bullet in the HeadRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0- The CureRated ★ 5.0