Movies
Ratings
62
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0