Movies
Ratings
468
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.0
Apocalypse NowRated ★ 4.5
Beatles '64Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Love HotelRated ★ 3.0
Sailor Suit and Machine GunRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0