Movies
Ratings
33
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
OnceRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 2.0
300Rated ★ 2.0