Movies
Ratings
407
TwentyRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 2.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
Dark PhoenixRated ★ 0.5
Pacific RimRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Long ShotRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0