Movies
Ratings
954
Inside OutRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 2.5
Con AirRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0