Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
MementoRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
HungerRated ★ 2.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0