Movies
Ratings
40
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0