Movies
Ratings
199
SmugglersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 5.0
HungerRated ★ 2.5
RRRRated ★ 4.5
DangalRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0