Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 1.5
Starship TroopersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5